| Claudiu1009 a întrebat:

Prietena mea are o întârziere de menstruație care tocmai a atins 4 zile. De la ultima menstruație la actul sexual am folosit numai prezervative de calitate cumparate din farmacie și folosite corect. As dori sa știu care e problema întârzierii?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

E doar o dereglare hormonala ce cauzeaza aceasta intarziere, nimic mai mult.

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Se poate doar sa fie o simpla intarziere, probleme hormonale sau alte balarii. Daca vrei sa fii sigur ia si vreo 2-3 teste de sarcina.

| Claudiu1009 explică (pentru Krax256):

Va mulțumesc. In seara asta facem testele