| roxana18_6076 a întrebat:

prietenei mele trebuia sa ii vina ciclu de regula luni, iar ei i-a venit sambata si a tinut-o doar doua zile, contact sexual, penetrare nu a avut loc, doar "ne-am jucat " sa spun asa,? tin sa mentionez ca este virgina, este pentru prima oara cand peste asa ceva, un sfat daca se poate... sper ca am fost destul de explicit, va multumesc, astept raspunsu

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu are legatura cu nimic asta.

| cherrybomb a răspuns:

Pff ciclul menstrual nu este regulat, nu poti sa stii cand iti vine. poate sa iti vina intr-o luna pe data de 5 iar in alta luna pe 14. , si cu virginitatea, daca ai introdus ceva si i s-a tupt himenul, numai e virgina.

Răspuns utilizator avertizat
| roxana18_6076 explică:

Pateste*