| KPCC a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun mi.a mărturisit ca are impresia ca este gay..se gandeste la acest lucru de cel Putin 5 ani, însă abia acum mi.a mărturisit din cauza ca ar fi crezut ca l.as judeca. Ce doresc sa va intreb este daca ar fi cineva gay dispus sa stea la o discutie sincera cu mine, pentru a mă ajuta sa.mi inteleg prietenul mai bine:-). Lucrul important este ca nu.l judec..si nu as fi facut.o niciodata. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce musai vrei să discuți cu cineva care are această orientare? Cred că sunt destui utilizatori fără prejudecăți cu care ai putea vorbi fără probleme.

| Oana92 a răspuns:

Pai ce ar fi de inteles? Prietenul tau e atras de barbati si cam atat. Poarta-te cu el la fel ca pana acum, e tot prietenul tau, nu e nimic schimbat la el happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca vor fi multi care sa sara, mai ales ca TPU este plin de rasisti, homofobi si alte specimene.

Dar tot pe Internet poti gasi numeroase site-uri in care persoane gay vorbesc despre experienta lor. S-ar putea sa te ajute mai mult decat sa vorbesti cu un oarecare utilizator de pe TPU. Si cel mai probabil vei gasi si mai multe raspunsuri decat ai gasi aici.