| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns happy am facut.o cu prietenul meu de 2 ori (eu fiind virgina) mi.a introdus 1 deget 2, dar cand sa imi introduca penisul nu am suportat presiunea, ce sa inteleg prin asta?! Mai sunt sau nu virgina? Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

A fi virgin inseamna sa nu fi avut niciodata niciun contact sexual de niciun fel, tu deja ai avut, deci clar nu mai esti virgina.

| Criss0934 a răspuns (pentru Anna121):

De fapt virgina inseamna sa nu fi facut niciodata sex, nu sa nu ai nicio activitate sexuala.Prin activitate sexuala intelegem mai multe chestii...(fara suparare ca te-am corectat!)

| Crainstorm20 a răspuns:

Categoria gresita... straight face si normal n-ar fi sa postezi ce faci in pat straight face

| OchisorVisator a răspuns:

Virginitatea e ceva relativ. Adevarul este ca raspunsul la intrebarea ta e fix ce alegi tu. Gandeste-te cum te simti in legatura cu asta si gandeste-te ce inseamna virginitatea strict pentru tine, apoi alege. Sa fiu sincera, adevarul e ca nici macar nu are importanta, de fapt, asa ca nu te strofoca foarte tare.