| SuicideBoyz a întrebat:

Buna ziua/seara. Acum o saptamana m-am masturbat, la un moment dat o bucatica de pielita mi s-a rupt. M-a durut putin. Acum, vreau sa o fac din nou, dar imi este frica sa nu se rupa mai tare.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa cum iti este si numele cred ca vrei sa te sinucizi. Ce faci, mă, tragi de ea pana ti-o rupi? Asa de impatimit esti? Lasa sa se vindece cateva zile si apoi mai fa-ti o laba.Gandeste-te ca ai nevoie de scula pana mori.Nu o strica de acum.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate cand te masturbezi fa-o delicat

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a primi un raspuns corect ar fi cazul sa precizezi locul si modul de unde s-a rupt acea pielita.este destul de greu de inteles cum s-a intamplat "accidentul" respectiv. Pe baza celor prezentate se pot formula doar pareri subiective. Sanatate!