| Mar1cika a întrebat:

Buna ziua! Sotul meu are 51 de ani si am o presupunere ca ii plac barbatii deoarece nu mai vrea sa facem dragoste.Am incercati sa ii ofer felatii mai des si sa ii fac anumite dorinte dar nici una nu l-a intarit. Ce remedii imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Nu te da batuta, continua pana vei reusi...motivul pentru care el se comporta asa, nu cred ca ar fi ca ii plac barbati, ci probabil este stresat din pricina unei probleme, ori din cauza ca ii moare mai repede decat de obicei, ori ca e prea excitat si ca o sa isi dea drumul dupa 2-3 intrari si iesiri ..si ca vei fii dezamagita...probabil o alta caua e data de faptul ca partida tine prea putin si tu vrei mai mult si e frustrat din cauza asta.

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate are amanta deunde stii tu ca i plac barbatii? Nu te mai place pe tine si are una tînara care il atrage mai mult decat o faci tu.

| Violleta2022 a răspuns:

La 51 de ani il trimiti la urolog, nu-l suspectezi de homosexualitate.
Trimite-l la urolog fiindca are sanse sa-i fii debutat andropauza si sa-i fii disparut/diminuat placerea sexuala, are totusi 51 de ani...
Este cumva gras sau obez?
Fiidca si obezii au probleme cu sexul, dupa 40-50 de ani.

| Mar1cika explică (pentru Violleta2022):

Are o greutate ok pentru varsta si inaltimea lui

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mar1cika):

Atunci este andropauza si evident rutina, care apare in orice casnicie.
Pune-l pe el sa-ti faca oral, poate ca se excita mai repede...

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred că e un răspuns ok și decent

| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as mai sugera sa-i faci o programare la un UROLOG bun, ca la varsta asta incep problemele si cu prostata (si doamne fereste), sa nu fie inflamata.

| mihai69 a răspuns:

Și de ce ar fi ceva rău dacă îi plac (și) bărbații?!?

| anonimuIl a răspuns:

La 51 de ani un bărbat vrea să fie nevasta lui la fel dar slabă ca la 30 de ani.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru anonimuIl):

Ce stil ai de a critica. Halal, noi ce garanție avem că tu ai făcut sex de 273 de ori? Ai scris pe caiet? Dacă acele 273 de ori au ținut tot atât? Adică 273 de minute in total te mai poți lauda cu asta? De unde ști tu cum arată? Hai sa nu mai arătăm cu degetul, hai să fim mai constructivi mai deschiși și dacă putem ajuta cu ceva hai să o facem, dar nu să criticăm.

| Delocimportant a răspuns:

Sigur e mai in varsta decat tine. Eu cred ca nu mai are chef. Femeile mature sunt mai dornice decat adolescentele, doar ca nu mai au cu cine sa o faca. Iti recomand un cârlănaș asa pana in 25-30 de ani, sa vezi ce contre iti da. Nu contează ca il inseli. Hotul neprins...

| Bogdanel27 a răspuns:

Încearcă să discuți cu el, poate are probleme poate ii e rușine să o mai facă știind că nu mai are erecție sau nu mai tine cum ținea înainte. Discutați și căutați o soluție chiar un urolog sau psiholog

| Bogdanel27 a răspuns:

Și dacă doamna chiar arată super ok?

| Bogdanel27 a răspuns:

Da e normal să fie minute(ore nu își doresc femeile) stai liniștit
Sau poate ai ciudă că Doamna îi oferă felație soțului și ție nu are cine?

| Bogdanel27 a răspuns:

Nu a zis nimeni că ai sau nu nevoie, aici era vb de problema doamnei nu de cum arat eu sau dumneavoastră

| Bogdanel27 a răspuns:

? mă faci să râd, pe bune? Îmi spui că o felatie de calitate nu te mai ajută să ai erecție dacă nu arăți chiar super ok? Și totuși noi nu știm ce corp are Doamna, repet poate nu ai de unde să ști sau poate e cu mult mai tânără

| Bogdanel27 a răspuns:

Spre deosebire de Dumneata eu cu soția mea avem altă vedere, altă gândire, poate și soția ta își dorea așa cv să primească sau să-ți ofere plăcere dar nu are cui, observ o agresivitate o gândire de modă veche, spre surprinderea mea nu multi sunt așa. Dar bănuiesc că e plictisitor acolo în dormitor. Nu are rost să discutăm ceva ce nu tine de informarea sau subiect util ce ar putea ajuta pe Doamna cu problemă.

| anonimuIl a răspuns (pentru Bogdanel27):

Nu mă interesează de ăia.

| Bogdanel27 a răspuns (pentru anonimuIl):

Dacă nu te interesează nu mai scrie, se vede caracterul tau prin "Nu mă interesează de ăia"bravo Domnule ce pot spune. Avem o răutate in noi nu știu unde vă mai încape vârstă în atâta răutate?

| Bogdanel27 a răspuns:

Să dai un sfat, o părere, sau poate chiar cineva care e in domeniu( un doctor) nu trebuie să fie însurat de 21 de ani și să aibă 50 de ani