| Nina74 a întrebat:

Buna ziua! Sper sa pot primi un răspuns! Pe 1-4 am avut menstruatie ea fiind neregulată! Toate contactele fiind făcute cu prezervativ totul fiind in regula! Mai pățesc la câteva luni menstruatia sa imi vina de 2 ori pe luna! Acum nu stiu ce s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un medic ginecolog iti poate explica ce s-a intamplat, dupa ce te consulta ginecologic.

| Nina74 explică (pentru Violleta2022):

Ma duce mereu cu gândul la sarcina! Stiu ca nu este posibil asa! Voi face si un consult la ginecologie!

2 răspunsuri:
| Together a răspuns:

Pai ce s-a intamplat? A trecut cam o luna de la ultima menstruatie, deci te poti astepta sa vina iar.

Daca iti vine de 2 ori pe luna pare ciudat, ar fi bine sa te duci la un consult.