| ingeronline a întrebat:

sunt cu un baiat de 4 luni si vrea sa ne sarutam frenchdar mie imi este putin cam teama sad ...nu stiu de ce pana acum ne-am sarutat normal dar prietenii lui au zis ca asta nu este sarut... :'( el m-a intrenat daca vreau (eu nu am mai dat french si el stie asta) a zis ca nu ma obliga si ca ma invata el.tin sa mentionez ca eu am 14 ani iar el 15 IMI PUTETI DA VA ROG NISTE SFATURI CARE SA I IFIE DE FOLOS?
Sorry de greselile de scriere...

Răspuns Câştigător
| Yoanna15 a răspuns:

Pai... Prima data o sa ti se pare scarbos, sau romantic, depinde de personalitate. Dar de obicei cand iubesti pesoara care te saruta, o sa simti niste fiori, care o sa te faca sa il iubesti mai mult. Parerea mea, daca tot va sarutati asa, nu trebuie sa va sarutati in fata cuiva, e mai frumos cand sunteti doar voi doi. Nu iti fie teama, pana la urma ai sa vrei si tu s-o faci happy. O zi buna! Sper ca ti-am fost de ajutor :*.

| Hakuouki a răspuns (pentru Yoanna15):

Iar tanara iubire de la 14 ani.
No, ma gandesc sa iti spun si ce sa faci sa nu ramai gestanta, ca in 2 zile parca vad ca intrii aici si intrebi daca esti sau nu, ca de...de la un sarut la sex nu e mult. Nu vezi ca nici sa scrii nu esti in stare? Nu tu Yoanna, cealalta.

| Yoanna15 a răspuns (pentru Hakuouki):

Chiar daca ii zici tu, Hakuouki, tot o sa faca ce simte. Dar acum depinde de educatie daca ajunge, sau nu, de la un sarut la sex.

| Hakuouki a răspuns (pentru Yoanna15):

Atunci de ce mai cere sfaturi, daca nu are de gand sa le urmeze?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exerseaza intai mult pe dosul palmei proprii si apoi iti va fi mult mai usor, incet, cu limba ta pe, si in jurul limbii lui/ei, slow, fara graba, su obligatoriu dupa ce v-ati spalat pe dinti, sau macar rontait niste guma!

| darrio2007 a răspuns:

Saruta-te,draga,ca nu ramai gravida!

| AdyAdeluş a răspuns:

Apoi și tu... Lasa-l draga sa te sărute. Care e Faza? E romantic și foarte drăguț. Mai ales ca tu îl iubești pe el. E mult mai frumos sa fiți amândoi prima data și sa te învețe Cum apoi în fata prietenilor. Baftă!winking

| xbugs a răspuns:

Deci ce vrei sa stii?

| ingeronline explică:

Niste sfaturi care sa ma ajute de 2 zile tot caut pretexe pentru a nu mai iesi cu el :'(

| ingeronline explică:

Hakuouki nu se va ajunge la sex.....adica am 14 ani mai intai ma gandesc la examele care vin...si te asigur ca stiu sa scriu dar stau pe telefon si nu merge foarte bine tastatura