| Yosifica a întrebat:

sunt cu un baiat de o saptamana si o luam treptat cu cat o imbratisare si am ajuns in pragul sarutului.Are foarte multa rabdare cu mine, dar el are 18 ani eu 14 ani, port ochelari si intr-un fel mie teama sa ne sarutam ca nu cumva sa fie un impediment, el nu stie ca pe mine ma deranjeaza foarte mult lucrul acesta si nu intelege de ce nu vrea sa-l sarut, a zis ca va avea rabdare pana voi fi pregatita. Mentionez el a mai avut o relatie inainte si eu nu.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La 18 ani el are unele interese, la 14 ani tu ai altele.

| andr33utza12 a răspuns:

Buna! eu zic sa lasi toate temerile deoparte toate au un inceput, iar daca el are rabdare cu tine asta e foarte bine! succes (daca vrei sa mai discutam id meu: nandreea34) :*

| Yosifica explică (pentru andr33utza12):

Ok te bag eu in lista

| Ramona12 a răspuns:

De ce nu vrei saa il saruti?tongue