| Benzel a întrebat:

Buna ziua Tpu.Am si eu o frustrare care imi sta pe cap de foarte mult timp si vreau sa stiu parerea dumneavoastra.Este vorba de grasimea din zona pubiana.Aceasta imi acopera cam 2 cm din lungimea penisului. Fara aceasta penisul meu masoara 18 cm.Este posibil sa scap de ea? Tin sa precizez ca in timpul actului sexual, acel tesut adipos se trage cumva inapoi.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pai, daca nu te incomodeaza in timpul actului sexual atunci, in rest de ce te-ar incomoda?

| LoveSleep a răspuns:

Sigur nu ai pus câțiva cm de la tine că ai crezut că sunt mai mulți sub burta aia?

| Benzel explică (pentru LoveSleep):

Stiu,deoarece cand eram slab atat aveam

| Benzel explică (pentru LoveSleep):

Pot scapa de ea?