| Andrei2828 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de sfat, este vorba despre sex, eu la penis am acea ață si cand ma masturbez eu nu imi belesc penisul si cand fac sex mi se beleleste penisul si gen ma doare un pic si tot in acelasi timp dupa intrarea penisului in vagin, partenera mea mi-a facut un oral si cand mi-l facea ma durea tare capul penisului si ma durea si daca atingeam un pic penisul cu degetul. (in timpul oralului acea ată era belita cum ar veni, era sub cap gen). Dupa cand trageam acea ata inapoi pe capul penisului nu ma mai durea si in timpul actului sexual penisul era belit si mi-a iesit penisul din vagin dupa care cand incercam sa il bag iar ma durea pana ce sa intre, scuzati-ma ca nu stiu cum sa explic, sper ca ati inteles.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cu ce te putem ajuta?
Unde-i intrebarea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, pare ca suferi de ceea ce se numeste fimoza. Un medic poate sa te ajute in cazul asta.

| 199onur7 a răspuns:

Ba frate nu mai pune asa întrebari aicia du-te pune in partea aia laltă nu aicia taile oricum nu-i bun la nimic

| TudorRebecca18 a răspuns:

Să râd sau să plâng de felul în care ai descris problema? rolling on the floor
Mergi omule la un control!