| cossboss a întrebat:

Buna Ziua TPU! Am si eu o intrebare, ma adresez mai mult fetelor, Azi am vrut sa ma "combin" cu o fata cu care ma cunosc de mult timp si care a ramas singura, si ea nu a vrut deoarece a zis ceva de genu : -Nu vreau, suntem prea buni prieteni si nu vreau sa stricam prietenia! si eu i-am raspuns : -Dar ramanem prieteni orce ar fi!, sti care cred ca este? nu-ti place de mine, si ea a zis ca nu ca ma place ca sunt dragut, Oare ce e? Nu vrea sa ma raneasca ( Sentimental ) sau nu ii place de mine si nu stie cum sa-mi zica? astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Anda_5861 a răspuns:

Nuca91...nu in toate cazurile e asa cum crezi tu si eu sunt cam confuza in momentul de fata si eu plac un baiat cu care ma inteleg bine si daca m'ar intreba daca vreau sa fiu cu el as ezita putin pentru ca nici eu nu vreau sa stric o prietenie orice ai face dupa o relatie nu poti ramane prieten cu acea persoana nu in toate cazurile...cossboss eu cred ca ea are dreptate sau daca tu crezi ca nu te place incearca sa aflii intreab'o pe prietena ei cea mai buna daca bate apropouri despre tine sau pe orice prieten de'al ei la care crezi ca poate sa ii zica.nu stiu ce sa zic. succes:*

2 răspunsuri:
| NuCa20 a răspuns:

Asta e raspunsul tipic femeilor, "nu vreau sa stricam relatia de prietenie, suntem prea buni prieteni", e un mod mai "frumos" de a-ti spune, ca nu esti tu ceea ce cauta in momentul de fata fara sa te faca sa te simti prost.

| Andrei1234_4324 a răspuns:

Friendzone :-)