| KeNNT3D a întrebat:

O intrebare mai ciudata poate habar n-am.
E daca nu imi pasa mai de loc?
Adica o va pe maicamea cum se enerveaza cu datoriile si toate cele chiar daca pun si eu bani etc sau cand ma cearta cineva sau altceva incep sa rad ca si cum nu mi-ar pasa. Eu sunt genul sa ajut pe toata lumea pana la un punct, esti de vina sau orice altceva, nu conteaza, daca te cunosc sau nu sau esti ruda stricam prietenia, eu sunt calm, dar doar cand e nevoie. Si la munca a facut cineva misto de mine, i-am zis sa termine, nu a terminat, am inceput sa il injur de fata cu clientii pe acolo, adica eu sunt genul de persoana pe care nu prea intereseaza, nu ma stresez nu nimic, adica am o singura viata vreau sa o traiesc cum vreau eu.

E vreo problema oare, o sa ma deranjeze mult in viata daca sunt asa sau? Astept raspunsuri va rog, ofer funda.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Viața nu poate fi doar trăită așa cum vrei tu, pe lângă ai și foarte multe responsabilități.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu prea ti-a placut limba romana in scoala.

| KeNNT3D explică:

Scuze pentru greselile gramaticale, am un telefon de... Si merge cam greu

| KeNNT3D explică:

Daca stiu ca eu sunt vinovat atunci imi asum consecintele daca nu, nu.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

E bine sa nu bagi in seama ceva rau, dar daca tu esti vinovat in situatie...

| alexbit90 a răspuns:

Te inteleg perfect si eu sunt cam la fel laughing si cu rasu sunt cam la fel rad din orice chiar daca imi zici ceva nasol... pana la urma nici nu conteaza ce spun ceilalti daca tu te simti bine cu tine asawinking asta este important tongue daca stai sa ti cont de fiecare si sa faci doar ce spun ceilalti.

Multumesc!