| VrRos52 a întrebat:

Cum e sexul oral?
Nu e scârbos?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Variatiuni pe teme sexuale,experiente noi, dorinta de schimbare, de imbunatatire, preludiu incendiar, toate astea reprezinta sexul oral.
9 din 10 oameni il accepta in timpul contactului sexual, citeste:
https://www.romedic.ro/sexul-oral-0P384

| wildthing a răspuns:

Depinde de perceptia fiecaruia/fiecareia. Mie de exemplu, sexul oral facut unui barbat, mi se pare super scarbos, iar cel facut unei femei frumoase, mi se pare delicios.winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu, e delicios

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Verginic? gandeste-te bine ce spui... ma gandesc ca e delicios doar sa lingi, nu si sa sugi :p
Trebuie sa fii mai explicitwinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

E delicios si sa lingi si sa sugi

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ups... atunci n-am spus nimic, nu stiam asta despre tine, dar la urma urmei esti norocos sa zic asa; eu am doar 50% din aceste delicii, prima parte.
Si cand sugi inghiti?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

Da frate delicioasa licoarea

| Violleta2022 a răspuns:

In caz de nu stiai, s-au inventat prezervativele pentru sex, care pot fii folosite si la sexul oral, atat pentru femei cat si pentru barbati.
Totusi, sexul oral se face dupa o igiena minutioasa a organelor sexuale, iar ca sa fie placut (odata ce este acceptata de amandoi partnerii), se pot folosii prezervativele (prezervativul masculin si foita chinezeasca pentru sexul oral feminin), pentru a nu avea contact cu secretiile organelor sexuale.

| mihai69 a răspuns:

1. E mult mai interesant față de cel scris.
2. Pentru unii da, pentru alții - nu. Mulți consideră chiar și „sexul normal" ca fiind ceva scârbos, care trebuie făcut doar cu nevasta și numai ca să rămână gravidă.

| Goete a răspuns:

Daca il vezi scarbos, e scarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care il practica de placere nu este, pentru cei care nu l-au incercat inca, li se poate parea scarbos dar si pentru cei ce l-ai incercat o data apoi nu mai vor.

Unele femei nu o fac din placere ci doar ca sa faca pe plac partenerului.

Eu personal nu am practicat niciodata si nici nu am avut pretentia sa mi se faca.
Mie unul mi se pare ceva imoral si degradant si imi mențin parerea.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Părerile difera de la persoana la persoana. Poți încerca iar dacă nu îți place nu mai faci, dacă îți place, continui. Sunt persoane ce o fac doar de dragul partenerului/partenerei dar nu găsesc în asta o placere. Și sunt persoane care o fac pentru ca, pur și simplu, le place.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu

| armand69 a răspuns:

Nu

| Ultraviolet99 a răspuns:

Depinde daca se spala.

| vaneznegricusulita a răspuns:

Nu nu e scarbos o sug zilnic toata ziua si nu am nimic si sa stii ca poti primi si bani pentru asta ai incredere in mine

| Goete a răspuns (pentru vaneznegricusulita):

Atunci nu tu vanezi negri cu sulita, ci ei pe tine happy

| vaneznegricusulita a răspuns (pentru Goete):

Tactu nu are picoare