| cineva03 a întrebat:

Buna ziua TPU, im place de o fata, e draguta, dar ii place de alt baiat, pe mine ma considera dragut, dar nu,, iubitul `` ei. Eu asta vreau, cum sa fac sa se desparta? Cele mai bune metode,

Răspuns Câştigător
| MariaLOL a răspuns:

Arata-i ca esti mai bun decat celalalt, fii natural si incearca ( pentru inceput) sa ai in primul rand o relatie de prietenie happy

3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu cred ca daca ii place de alt baiat poate renunta la el doar pentru tine. Dar daca te considera dragut, poarta-te frumos cu ea(mult mai frumos decat se poarta celalalt baiat cu ea) si poate asa te va alege pe tine. Succes happy!

| cineva03 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Chiar ma comport mai frumos!

| Raizen69 a răspuns:

Daca il iubeste pe acel baiat nu prea ai sanse sa renunte la el, mai bine incearca sa cauti pe altcineva.