| justme_2012 a întrebat:

Deci fratele unei prietene, mi-a spus ca vrea sa'i faca o surpriza surorii lui deoarece e ziua ei, nu stiu ce sa fac. daca sa ma duc sau nu, deoarece vara asta am vazut'o de 2 ori, pentru ca spunea ca nu are timp. vorbeam destul de des la telefon, ea locuieste in italia si maine pleaca.si nu stiu ce sa fac; sa ma duc sau nu la ziua ei?

2 răspunsuri:
| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu zic sa te duci. eu chiar cred ca nu a avut timp din moment ce nu sta in rominia logic ca a stat cu cei de aici si nu a avut timp sa va vedeti. du-te eu cred ca o sa se bucure

| ionutz15 a răspuns:

Eu unul as zice sa mergi daca tot ati fost asa bune prietene, si ii poti cumpara un cadou frumos care sa il aiba ca amintire, acum poate ca nu vroia sa vb cu tine din cine stie ce motiv. Dar eu as zice sa mergi si sa vezi cum sta treaba, daca e suparata ii dai cadoul si pleci, dac nu ramai si te distrezi, eu asa as face.Acum asta ramane sa decizi tu... sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta