| Annaaaaaa5115 a întrebat:

Buna ziua TPU, vreau să intreb băieții...ce va place cel mai mult la o fata in pat?

Răspuns Câştigător
| AlexandruInu a răspuns:

Hmm interesanta intrebare,nu m-am gandit niciodata la asta dar as zice ca imi place ca raspunde la gesturi. Sa iti dau un exemplu fosta mea prietena. Eu o sarutam pe gat iar ea ma zgâria pe spate,poate pare dubios dar ma excita si imi placea ca imi raspundea,eu o excitam pe ea, ea pe mine. Sau la fel tot legat de gesturi, eu îi dau bluza jos ea mi-e si tot asa. Imi place atunci cand se excita, geme usor ceea ce imi da o stare de suprematie, ca reusesc sa îi provoc placere. Chiar si in tipul actului sexual, nu ma misc doar eu, in anumite pozitii preia ea conducerea.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lenjeria. De pe pat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salteaua, sau poate are pat vechi cu arcuri sa î ti intre unul in cr

| Violleta2022 a răspuns:

Ceasafurile apretate si frumos mirositoare!

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu sforăie.

| LoveSleep a răspuns:

Să nu sforăie. Restul se învață.

| Sofer a răspuns:

Pisica ei.

| NotNamed a răspuns:

Sa nu aiba jungla amazoniana inainte de incendiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca preia ea inițiativa nu așteaptă sa o ating eu, sa stie exact ce are de făcut. Și să fie si chimie intre mine și ea.
dar asta nu cred că o să găsesc vreodată. Sa mă împingă/ sa de-a cu mine de să pic pe spate, să mă facă să tremur și să mă bâlbâi.

| Paul754880338 a răspuns:

Dezinvoltura.

| danaieladaniela a răspuns:

Chiar sunt curioasa ce vor raspunde laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Doar cu asta vei rămâne.

| DenqOO a răspuns:

Cand geme

| EoTl a răspuns:

Parul pubian ( ala de la subrat)

| anonim_4396 a răspuns (pentru EoTl):

în 1 Martie | EoTl a răspuns:
Parul pubian ( ala de la subrat)
Mai baiete,
Ai macar chiar si cea mai vaga idee unde este situat PUBISUL? laughing rolling on the floor

| darky83 a răspuns:

Tatele.

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

Forma nasului