| puf1992 a întrebat:

Hie. O fata.imi tot spune sa nu mai intreb baietii daca le place de mine si etc. de ce >nu Ea zice ca nu`i bine ca faci o greseala > E adevarat.[eu nu prea cred] adica mi-am intebat prietenii si ei spun ca nu ea spune ca dahappy!
vreau sa aud si parerea voastrabig grin
winking

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

De ce sa fie ceva rau? laughingNu faci nimic gresit. Dar ai grija sa ii intrebi intr-un mod placut, adica sa nu ii faci sa se simta prost. big grin

3 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Stai un pic.
ii intrebi tu pe baieti daca te plac?!raised eyebrows
Gosh!
De ce faci chestia asta?
1. vrei sa fii pe placul tuturor, de aici razultand ca vrei sa fii falsa; trebuie' sa accepti ca nimeni nu poate fi pe placul tuturor, n-ai cum. pur si simplu n-ai!
2. spune-ne tu de ce...ca eu una nu mai gasesc vreun motiv pentru care faci asta.

(by the way.cati ani ai?)

| Liviu_2320 a răspuns:

Depinde e corect deoarece poate esti curiasa pentru baiatu pe care il iubesti, prietena ta a zis ca e o idee proasta deoarece poti cadea prost in fata acelui baiat sau poate e timid si ramana "teapan" la intrebarea pe care iai pus-o. Dupa parerea mea daca intrebi un baiat pe care il cunosti cat de cat si il placi intreaba-lwinking

| axeman19 a răspuns:

Nu intrebi un baiat daca te place numai daca iti place de el direct el va crede ca vreti sa fiti impreuna ce naiba faci laughing