| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Vreau sa va cer o parere.
Deci: Am fost in cantonament si cel mai frumos baiat de acolo sa tot dat la mine. Zicea chestii de genu,, Esti buna" sau,, Trebuie sa trec pe la tine acasa".Asa neam imprietenit, si tot faceam glume din astea. laughing) Pana la urma intr-o seara, m-a chemat la el in camera. Restul erau jos la cina. Ma apucat de fund si a zis ca trebuie sa o facem(adica sex). Si eu am zis ca nu sunt pregatita (am 14 ani). El mi-a zis ca ma va face sa ma simt bine, ca imi va face oral.Si a inceput sa ma dezbrace M-a sarutat pasional si a zis ca e foarte excitat.Ma tot mangaia pe fund si acolo jos.Eu ma impotriveam dar degeaba, el tot isi freca *** lui de mine, iar apoi i sasculat.Am crezut ca mor, nu stiam ce sa fac sa scap mai repede. Apoi a intrat antrenorul, si ne-a prins. Apoi ne-a trimis jos la masa.
De ce credeti ca a facut asta? Credeti ca tine la mine? Oare a vrut doar o noapte de sex si nimic altceva?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din cauza celor ca tine, numarul avorturilor este in crestere.

| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Eu nu am vrut sa o fac, si in plus nici nu o faceam. V-am cerut parerea despre baiatul acela. laughing)

| Țoglă a răspuns:

Ești prea mică pentru așa ceva.Nu că tu nu ești pregătită, ci CORPUL tău nu îi pregătit.
La 17/18 ani se fac lucrurile astea.

| buburuza2007 a răspuns:

Clar a vrut doar sex de la tine, esti mica tine-te departe de prostiile asta, ai timp destul

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

N-are cum sa tina la tine, a vrut doar sex si nimic in plus. Noroc ca va prins antrenorul, acum ai fi regretat daca s-ar fi intamplat deci mai bine ca n-ai facut-o.