| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaabatting eyelashes Mie imi place de un baiat care, mai demult, in vara se uita nespus la mine, imi zambea si din asteahappy
Nici macar cunostinta cu el nu am facut, dar acum am devenit cei mai buni prieteni si vreau sa mai vorbesc cu el...complet ma ignora nu stiu ce sa fac, HELP >>PLEASE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In spatele unui monitor fiecare e dispus sa zica ce vrea dar face to face...nimic
Intreaba-l si tu cum se face ca pe mess te considera cea mai buna prietena
si in fata ta e un strain...Ca daca nu vorbiti nu rezolvati nimic

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Nu mi-o lua in nume de rau, dar cati ani ai tu de postezi intrebarea la dragoste si sex? Mai postati si la familie si relatii ca de acolo incepe totul!winking

| AllExxAaaNdra a răspuns (pentru eugenl):

Draga...big grin Eu acolo am postat dar m-au mutat aici!batting eyelashes

| eugenl a răspuns (pentru AllExxAaaNdra):

Cam greu de crezut tongue...e clar ca nu vrea sa fie c tine si incearca sa te evite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sunteti cei mai buni prieteni si te ignora complet? Cum mai vine si asta?! aparentele pot fi inselatoare.ai grija pe viitor!

| AllExxAaaNdra a răspuns (pentru anonim_4396):

El zice ca cica esti cea mai buna prietena a mea asta pe mess!
Afara ma ignora complet.nu stiu de ce ...sipe mess zice ca sunt cea mai buna prietena a lui

| anonim_4396 explică (pentru AllExxAaaNdra):

In spatele unui monitor fiecare e dispus sa zica ce vrea dar face to face...nimic
Intreaba-l si tu cum se face ca pe mess te considera cea mai buna prietena
si in fata ta e un strain...Ca daca nu vorbiti nu rezolvati nimic