| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! peste 2 zile o sa fac pentru prima data dragoste cu prietenul meu si voiam sa stiu daca e bine sa-i spun in timpul actului sexual ca-l iubesc!

Răspuns Câştigător
| Zizzou a răspuns:

Poti face asta, mai preferabil in timpul in care faceti preludiu [daca faceti], nu prea cred ca o sa ai "timp" de vorbe in timpul actului sexual

9 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sigur ca da!

| Hpzox a răspuns:

De ce nu?hee hee o sa-l incante big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E super.

| Dizzyz a răspuns:

Normal ca da.

| neutrino a răspuns:

Poti sa-i spui si minciuni.

| lSummerl a răspuns:

Nu e bine
Intrerupi activitatea ca sa ii spui il iubesti

| Pimpux a răspuns:

Crezi ca ii pasa? laughing

| sandra94 a răspuns:

Parerea mea e ca e ca e bine sa-i spui ca il iubesti in timpul actului sexual

| catalinaioana a răspuns:

Nu e bine o sa rada de tine si o sa plece imediat ce aude asta....treaba ta o sa fi o gravida singura