| Oti33 a întrebat:

Am si eu o micuta problemabig grin.Faceam dragoste cu prietenul meu si in timpul actului sexual penisul lui a "adormit". Oare nu mai este atras de mine? suntem impreuna de 4 ani, este prima data cand ne confruntam cu situatii de aceste gen.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e vorba de atractie,nu ar fi initiat nimic daca nu-l mai atrageai,prefera sa stati de vorba sau dormea,sa fii sigura.
Probabil era obosit,stresat,nemancat,l-ai prins intr-un moment prost,nu te grabi sa-l judeci sau sa-ti faci ganduri negre.
Daca trece printr-o perioada stresanta,daca il preocupa ceva foarte mult,daca e efectiv obosit,e de inteles.
Ar trebui sa fii complet intelegatoare si sa nu dai nici o importanta faptului,ba chiar sa-l il incurajezi pe viitor sustinand ca stii ca a fost o intamplare.O pozitie generoasa din partea ta asupra acestui fapt,il va entuziasma si vei avea numai de castigat.
Si,serios,linisteste-te,nu a fost din vina ta.
Daca cumva ai senzatia ca a intervenit vreo monotonie pacatoasa in patul vostru, incepe sa faci mici schimbari de comportament, pozitii, insiruirea evenimentelor, deci efectiv schimba ceva!
Si va fi bine!
happy

| mgtow a răspuns:

Poate a fost un contratimp si nu se va mai intampla data viitoare, sau are probleme cu erectia.

| Alcyon a răspuns:

Poate ca era obosit sau stresat. Erectia e strans legata de factori precum: starea de sanatate a barbatului, stil de viata, grad de stres, stare psihica, varsta etc. Nu trebuie sa faci o drama daca mai da rateuri. Cu varsta oricum, e posibil ca barbatul sa obtina erectii mai greu si sa oboseasca mai repede. Una-i la 20, alta-i la 30 si alta la 40.

| Seepty a răspuns:

Poate ati facut de prea multe ori sex si el nu mai are erectii.

| rabbit2014 a răspuns:

Daca nu era atras de tine nu mai avea erectie de loc. Se intampla...stresul este de vina

| alezander12 a răspuns:

Mai incercati si vedeti ce se primeste mai departe. Poate a fost din cauza stresului!

| Dobre_Raducu_Ionut_1986 a răspuns:

Ba da prietenul tau e atras de tine doar ca trebuie sa il surprinzi si tu cu altceva in pat nu mereu aceleasi pozitii saruturi etc deci spre exemplu un dans privat(stryptease) invata sa il surprinzi mereu cu cate ceva apoi revino si la chestiile veki dupa o anumita perioada