| Stefanutzatha a întrebat:

Bunatpu nu mi-a venit ciclul de doua luni se poate sa raman >gravida?

8 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Nu v-ati uitat la profilul ei? Are 10 ani! E un copil.Imi doresc pentru tine ca aceasta intrebare sa fie pusa la misto, daca nu e asa imi este mila de tine.

| papusica987 a răspuns:

De ce nu-ti faci mai bine un test?
de unde sa stim noi ce ai facut tu...

| xanderblackx a răspuns:

Se poate sa fi ramas deja gravida! cand ai avu ultima data contact sexual? a fost protejat? cum? si ce alte simptome mai ai?

| mel24 a răspuns:

Pai daca tu nu stii! noi de unde sa stim! si nu ramai gravida, in cel mai rau caz esti deja gravida!

| val18 a răspuns:

Doamne cata idiotenie... tu ai stat 2 luni fara macar sa iti faci un test de sarcina laughing) esti nebuna fata

| zgary4all a răspuns:

Daca ai avut vreun contact sexual neprotejat, normal ca se poate sa ramai gravida, daca nu ai avut inseamna ca e o dereglare menstruala

| danafoxy a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexul sau contact sexual neprotejat nu este nicio problema mie inainte sa am primul contact sexual nu mi-a venit ciclul 3 luni si mama mea era foarte panicata daa si m-a obligat sa merg la ginecolog cea mai oribila experienta

| niccely a răspuns:

Buna,uneori se mai intimpla sa fie si pauza de multa durata, dar este posibil sa fii gravida daca ai avut contact sexual fara a te proteja )