| Kiddduuuuu a întrebat:

Bunna`! Sunt cu un baiat de 8 luni`. Si in ultimul timp am cam inceput sa ne certam. As vrea sa-mi ziceti. ce anume ar trebui sa fac sa numai fie atat cearta.Mentionez ca ne iubim foarte mult.Multumesc!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca,fara incapatanare si orgoliu inutil,cu o dorinta sincera sa fiti ca la inceput,veti avea niste sarbatori absolut superbe!
Lasi si tu putin,lasa si el de la el,un zambet,un ras,o plimbare prin ninsoare,bucuria sarbatorilor,micile cadouri,mirosul de brad, toate ar trebui sa va faca sa fiti plini de fericire!
Nu mai asteptati Mosul botosi, nu e pacat?
Sarbatori fericite sa aveti!

| Kiddduuuuu explică (pentru greece12):

Da ai dreptate! Mersi mult :* Sarbatori fericite si tie! :*:*:*

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Eliminati cauza - se face numai prin comunicare

| Sayakoo a răspuns:

Teas sfatui sa vb intre voi sa vedeti pe care cel deranjeaza si sa rezolvati asta mai ales ca intr-o relatie e nevoie de comunicare si daca va rezolvati problemele totu va merge bine... faptul c ava certqati mereu imi da gandirea ca baiatu are o alta prietena si te inseala si nu stie cum sa se desparta de tine decat prin cearta poate c anul vrea sa iti raneasca sentimentele...cel imi bine e sa vorbiti! Sper ca te-am ajutat