| Imma a întrebat:

Intr-o relatie =Doi oameni se iubesc. Problema e ca prietena mea cea mai buna e cu un baiat care ma place si eu il plac asa ca ma intrebai daca vrea sa fim impreuna in timp ce era deja cu prietena mea. Ar trebui sa-i spun sau nu si daca da ce ar trebui sa-i zic?

3 răspunsuri:
| starcicky a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti la prietena ta, daca este sau nu o prietena buna, daca ea ti-ar face asa ceva. De cine ai nevoie mai mult, de ea sau de el? Gandeste-te cum te-ar privi lumea dupa aceea. Daca prietena ta cine stie ce vorbe raspandeste pentru ai suparat-o. Neinspirat a fost el ca este cu prietena ta. Eu as spune sa te gandesti de mai multe ori si sa-ti faci scenarii in minte cam cum s-ar putea intampla. Ai grija!

| Criss96 a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi situatie doar ca pe mine m-a sh sarutat, eu iti sp sa faci ce-ti dicteaza inima dar gandeste-te ca prietena ta va fi foarte suparata pe tine, s-ar putea chiar sa ii pierzi pe amandoi

| Hubbaaa a răspuns:

Sa`nteleg ca sta cu ea dar de fapt el te place pe thine? pana la urma.ce rost mai are sa stea cu ea?:S Eu zic ca ar trebui sa-i spui da pentru ca apoi iti va parea rau.sh daca t0tuj iti este prietena te va intelege... daca va iubiti [recipr0c] eu zic sa incercati:*