| LoCkUpp a întrebat:

Eu fac naveta la liceu, iar pe autobuz este o fata care se uita tot timpul la mine, foarte insistent. De ce?
Vreau parerei! Funda!? big grin

Răspuns Câştigător
| Weedier a răspuns:

Ok deci esti baiat. atunci,da, te place man happy laughing daca ti se pare draguta, incearca si tu sa va cunoasteti si, poate, cine stie.batting eyelashes funda?big grinlaughing

4 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Daca esti baiat, inseamna ca te place. So sweet! Daca e fata, poate te studiaza, stii cum fac fetele, sa vada daca ai jeansi si pantofi de firma si sa spuna la toti din cartieri. Ori poate i se pare ca te cunoaste si te-a mai intalnit pe undeva. Sau, in cel mai rau caz... Dar oricum, ne spui si nou cum a ajuns fata aia pe autobuz saraca si de ce n-o primeste nimeni IN masina? Ca, daca e asa, exista doar o singura explicatie. Revenim la puncte puncte.

| Weedier a răspuns:

Merci de funditakisslove strucklove struck

| AyliN98 a răspuns:

Probabil ca este atrasa de tine!

| LoCkUpp explică:

Pai in primul rand sunt baiat, si nu stiu cum a ajuns in autobuz. Cred ca merge la liceu si ea thinking Banuiesc.