| anonim_4396 a întrebat:

Eu fac naveta cu autobuzul, si de aproape 2 saptamani o fata se pune pe langa scaunul meu ca ea nu mai prinde loc si sta in picoare pe langa scaunul meu.Am vazut ca se si uita la mine, dar sta mereu aproape de mine in autobuz si se uita la mine mai vb cu prietena ei...Ea are cred ca 18 sau 17 ani si eu am 16.
Ma place sau ce face ma studiaza...
Vreau putin ajutor si sfaturi!

3 răspunsuri:
| LolyKissYou a răspuns:

In calitate de fata, as putea spune ca te studiaza mai de aproape deoarece te placewinking. Cum zice si darius... ofera-i locul tau, e un gest fff dragut si incearca sa o intrebi cv, cine stie? poate v-a iesi ceva happy

| Lola23 a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti faci iluzii cum ca te place. poate i se pare ca esti dragut si ai trasaturi frumoase. poate nici nu stie cati ani ai si crede ca esti ceva mai mare ca ea. SAU! poate te place. si cand se pune langa scaunul tau las-o pe ea sa steie si dupa ce se aseaza(DACA SE ASEAZA) incepeti sa vorbiti despre una alta: cum o cheama etc. Nu te da mare in fata ei ca asta fac baietii badarani. fa-o sa rada, spune-i complimente din asteawinking

| Darius_Sirbu_1993 a răspuns:

Daca zici ca de fiecare data se pune langa tine in picioare ea sigur ii place de tine dar fii si tu politicos las-o sa steie jos ca intr-o relatie nu prea conteaza varsta crede-ma si asa daca o vezi pe la scoala du-te bagate in seama cu ea si afla cat mai multe daca chiar te place sau cum zici tu ca te studiaza bft