| papushikadulcee a întrebat:

Hi TPU! Sunt intr-o mare dilema...eu am fost cu un baiat de 19 ani :X dar ne-am despartit pentru ca nu credeam ca ma mai iubeste...nu imi raspunea la mesaje sau la telefon, pe mess il bagam eu in seama dar el se facea ca nu vede.Deci,eu am 13 ani si il iubesc enorm, dar parintii mei nu vor fi niciodata de acord.Nu stiu ce sa fac.HELP!

11 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Si va mai mirati de ce ramaneti gravide la 14-15 anistraight face

| Hopeees a răspuns (pentru RazvanHDd):

Mare dreptate aiwinking

| papushikadulcee explică (pentru RazvanHDd):

Nu este vorba ca ramanem gravide.doar ca eu chiar il iubesc pe baiatul asta si nu am iesit cu el niciodata asaca eu am ajuns la concluzia ca el nu vroia e la mine "altceva "din moment ce nu m-am intalnit decat 1 intr-o luna de zile cu el

| RazvanHDd a răspuns (pentru papushikadulcee):

Iti garantez ca tipu nu te iubeste. el se uita la pi*ze de varsta lui si probabil facea misto de tine.

| papushikadulcee explică (pentru RazvanHDd):

O sa tin cont de sfat.multumesc:*

| shadovv a răspuns:

De cand am devenit consilier de relatii?!?!

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Sunt in aceeasi probleme daca tul iubesti
incercal sa-l faci sa ati dovedeasca
nici parintii mei sad dar o sa vad sad eu am 12 si el are 18
daca a facut multe eforturi pentru tine te iubeste ati garantez

| papushikadulcee explică (pentru AndreeaRoxana225):

Il iubesc atat de mult.el este pentru mine aerul si fara el nu pot sta.ba chiar in fiecare pauza la scoala ies aafara si il sun cu privat...doar sa il aud ca imi mai spune odata"Alo, Da, va rog"laughing

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Ce dulcee tonguetonguetongue
sper sa te ajute incearca sa il faci sa te iubeska
cat nu a iubit pe nimeni
auzi faci un id fara sa stie el il; bagi in lista si il intrebi daca are prietena dar dupa ce te inpaci cu el

| papushikadulcee explică (pentru AndreeaRoxana225):

Hmm.la asta nu m-am gandit.Multumesc mult.App id meu: betykb :* vb

| AndreeaRoxana225 a răspuns (pentru papushikadulcee):

Nu merge idul ia-l tu pe al meu andreea_rozi2010