| PaulaDaria a întrebat:

Bunta TPU!

Va zic povestea:

In clasa II unui baiat ii placea de alta fata si ea il iubea pe el.
Dar parinti ei s-au certat si ea s-a dus la Bucuresti.
El a suferit dupa ea dar in clasa a IV el scria ca ma place pe un biletel si eu nu il placeam...
Dar acum il palc si nu stiu daca ma mai place...
I-am scris pe o foaie ca il iubesc si i-am zis la o prietena sa il intreb daca ma place el a zis ca nu,

As vrea sa ma placa...

Ce sa fac ca sa ma placa? El stie ca il plac, dar cum sa il cunosc ca eu stau in capatul orasului si el langa scoala la 2 km...si daca ma pun in banca de langa unde sta el la scoala celelalte fete cred ca il plac si rad de mine...
Ce sa fac?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Aww. Fetele sunt doar invidioase pe tine, nu le lua in seama. Du-te si spune-i tu personal ca il placi. Daca nu te place, asta e, iti vei gasi alt baiat, nu fi suparata din cauza asta, uneori se mai intampla. Pe viitor insa invata sa fii mai hotarata cu sentimentele tale inca de la inceput.

2 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Iubire? Suferinta? Clasele 2-4? Pff, voi copiii, ce preocupari idioate aveti la anii vostri.

| AGreatMan a răspuns:

Ce sa faci? Mai incolo prin a 7a te apuci cu placutul baietilor.Sunteti prea mici.Nu sunteti maturi si iubirea voastra nu e cea adevarata.Iesi pe-afara...cu prietenii...citeste,lasa astea pentru mai tarziu