| iuliana12345678910 a întrebat:

Buuuna!
am si eu o intrebare
plac un baiat si nu stiu daca si el ma placemereu se uita la mine, cand se intampla cv se intoarce spre mine si imi zambeste
odata cineva l-a intrebat de asta iti place(si a aratat spre mine) dar el nu a zis nici da nici nu le-a zis doar unora sa se miste mai repede ca intarzie la ore
si mai de mult vb cu cel mai bun prieten al lui si se intorceam amandoi si se uitau la mine
eu nu am vb niciodata cu el si acum nu stiu ce sa cred ma place..sau nu?
voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da te place, dar te perpeleste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E evident ca te place! Fii curajoasa si vorbeste cu elwinking! Funda?!hee hee

| OtipaOarecare a răspuns:

Cand un baiat se uita la o fata mult ori vrea sa critice ceva in legatura cu aspectul ei, ori o place. Vorbeste cam mult despre tine si eu cred ca te cam place, dar tu trebuie sa afli singura.
De ce nu il intrebi de ce se uita asa la tine, poate ca iti va da un rasp care te va multumi.
Incercarea moarte nu arehappy

| AmxMod a răspuns:

Te place, dar nu vrea sa recunoasca ca poate este rusinos, incearca sa vorbesti si tu cu el, si spune-i tot ce simti pentru el, pana nu va fi prea tarziu, ati spun astea din propria experienta, BAFTA, sper ca ti-am fost de ajutor

| Gabriel14vl a răspuns:

Daca nu a putut sa raspunda probabil ca te place dar nu vrea sa o spun de fata cu prieteni sai si eu am trecut prin ceva asemanator ca el cu o fata de care imi place .....nu am putut raspunde incearca sa vezi speranta moare ultima :d