| opersoanae a întrebat:

Ca baiat, as putea sa ma indragostesc de o fata (curva)?

28 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Da, daca esti un caine in calduri, vrei sa iei sfilis sau sida sau alte porcarii [ caci tarfele sunt - tarfe! Doar n ucrezi ca iti vor fi fidele. Noh, daca ai chef sa fi batjocorit si sa ti se puna coarne, sa traiesti in desfau, doar pentru sex, intocmai cum se comporta in unele sezoane cainii - atunci go right ahead!

| AtateaConditii a răspuns:

Normal, majoritatea se îndrăgostesc de persoana nepotrivită.

| RAY a răspuns:

Posibil,totul e posibil depinde de cate ori o vizitezi, ea find obisnuita cu mai muti nu va simti nimic pentru tine, dar e ok sa mergi la prostituate sexul e o nevoie umana dar mereu sa te protejezi vezi ca si prin sarut se transmit bolii sexuale mare grija

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa constatat ca dupa casatorie curvele devin cele mai constiincioase si de incredere sotii. Este o parere "unanim" acceptata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru AntoniaCeaCurioasa,, ai trait printre ele sau esti chiar si tu una din moment ce cunosti atat de detaliat si precis comportamentul si dorintele lor precum si idealurile lor de viata amoroasa sau sentimentala.Rar se intampla ca cineva care cunoaste in deamanunt sa dea atatea detalii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru serenityMeSmiley Te felicit pentru raspunsul dat,thumbs up

| Doub a răspuns:

Daca esti fraier, probabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Zile Doub, nu ierta nimic rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, chiar mi-am citit ultimele raspunsuri si mi-am dat seama ca sunt rea. I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Tu aia "buna" laughing

| opersoanae explică (pentru Doub):

Ai fost intoarsa de la tzata happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt.smug

| opersoanae explică (pentru Doub):

Cam rea...nu o sa te ia niciun baiat happy

| Doub a răspuns (pentru opersoanae):

Ehh, asta e.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se indragosteste mai mereu de persoana nepotrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti indragosti si de un stalp de telegraf, in anumite conditii.

De curve ne indragostim cu totii. Si ele de curvari.

| SouLIce a răspuns:

Orice e posibil

| TanteMarianne a răspuns:

Te putut poti. tocmai te-ai indragostit. depinde cat de curva e. e mai nesimtita perversa si lucruri de genul, nu-i buba. atata ca te poti face de ras. daca tipa chiar e curva care face lap-dance si se f----te 24/24 atunci nu stiu ce sa zic. unneori chiar si cea mai mare curva are nevoie de iubire adevarata de dragoste nu de sex. e adevarat, nu toate. poti sa-i dau cateva sanse, dar daca o sa te tratrze ca pe un ultim agarici sa nu te plangi.

| Miihaa a răspuns:

Da.
Iti recomand sa vezi filmul Pretty woman

Răspuns utilizator avertizat
| maria14142 a răspuns:

Da

| HereToHelp a răspuns:

Depinde la ce mod e 'curva' laughing Nu stiu cum te poti indragosti de o centurista laughing

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

De putut poti, dar nu incerca. In primul rand, curvele notorii (care s-o mai f***t si cu altii ) sunt purtatoare de sida si hiv ambulante. 4 din 8 curve aiu hiv sau sida. In al doilea rand, o curva nu-ti va fi niciodata o prietena fidela tie. azi va merge pe la tine, maine pe la iubi2, poimaine pe la iubi3 si tot asa. In al treilea rand, cu o curva nu vei simti nimic. Nu vei simti dragoste, pasiune sau altceva. Ea e doar o curva si atat. Te va tampi cu problemele ei, gen : -Iubi! vreau sa mergem la shopping la mall! -Iubi! azi vreau o hainuta noua. In al patrulea rand o curva nu va fi niciodata despteapta. Te vei plictisi de ea imediat. Pentru ea niciodata nu va conta ce are in cap, ci cat de mare e boticu si sanii. Tu vei fi doar animalutul ei de pus in lesa.
Si iata cateva motive pentru care sa nu te indragostesti de-o curva. Bafta!

| RAY a răspuns (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Zi-mi tu o fata care e fidela sa stiu si eu

| LadyMădă10 a răspuns:

La fel cum noi fetele ne îndrăgostim de afemeiați, așa te poți și tu îndrăgosti de o femeie de moravuri ușoare. Sunt mulți bărbați de nota 10000 care s-au și căsătorit cu astfel de individe și le și acceptă în continuare așa. Take care, mai bine suferi 1, 2, 3 luni că încerci să o uiți decât să trăiești aiurea cu ea o viață... big grin.