| 20noiembrie a întrebat:

Cum reactioneaza o femeie cand isi prinde in flagrant sotul/iubitul calare pe alta? Dar un barbat cand isi surprinde femeia calarita de altu?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

D-aia e bine sa ai o canistra plina cu benzina dupa usa si o bricheta in buzunar...

| Drolja a răspuns:

Gangbang.
Alţii fac isterii.
Diferă de la caz la caz.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de persoane educate si civilizate, acestia isi vor cere scuze pentru deranjul provocat, fac stanga-nprejur (sau dreapta) si amana discutia pana in momentul in care vor ramane in doi. Daca este vorba de persoane impulsive necivilizate "necioplite" pe care ii "orbeste" sfintenia casniciei, se lasa cu bataie si omor.

| DeeLiTe a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sa te insele pe tine toate femeile pe care le ai, sa le faca sex oral la altii, si dupa aia sa-si ceara scuze, si tu ca un looser ce esti o iei si o saruti de impacare, si iti mai saruta si copiii. Cateodata in viata e bine sa fii si necioplit cu cine merita, ca altfel ramai un looser.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DeeLiTe):

Exact asa cum am afirmat chiar din start, fiecare cu nivelul lui de cultura si educatie.

| LoveSleep a răspuns:

Eu,
"Dacă aveți nevoie de prezervative, sunt în sertarul din mijloc. Să nu țipați prea tare că mi-e cam somn".

| Lawliet14 a răspuns:

Femeia calarita de altul? Depinde, uneori dezamagit si nu face nimic. Parca ceva se rupe in el. De cele mai multe ori, iese cu scandal. Femeia care-si prinde barbatul cu alta, de cele mai multe ori il ia la palmi. Depinde si de om.

| Rainmaker a răspuns:

Le-as spune ca-i astept la bucatarie cu mancare si bautura.Parca asa-i corect sa procedezi cand ai "oameni la lucru"!

| ijuuuuuuu a răspuns:

Depinde de temperamentul fiecăruia.
Eu una dacă mi-aș vedea iubitul "călare" peste alta, aș pleca fără a cere vreo explicație. Și nu l-aș mai căuta/ răspunde niciodată.

| DeeLiTe a răspuns:

Eu, ca barbat o fac pachet si o dau la caini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeLiTe):

Cu ce au gresit cainii sa-i otravesti asa? laughing