| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa agheti sau sa faci fericite cat mai multe fete ce e important sa ai un corp frumos? tongue

3 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

Mdaa... niste raspunsuri... In fine, parerea mea fii dragut cu ele, fii tu insuti, fa-le sa se simta bine si astfel poate uita ca o ai mica (scuze de gluma). In principal, fii un gentleman, fii tu insuti si distreaza-le.

| HahahaAb a răspuns:

Pai tu cand agati umblii in curu' gol, sa ti se vada si altceva?
Bani frate si sa fi bleg.
Sau suflet de nota 10 sh corp supeer!

| Predat0r a răspuns:

Iti trebuie money. Dar mai bine te duci pe centura si gasessti acolo cate vrei.