| deeaX3 a întrebat:

ma intreb ce este mai important la o persoana daca ar fi sa alegeti intre un chip frumos sau un corp frumos voi ce alegeti? (fara "ambele")

7 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Undeva intresi totusi as alege chipul ca toate ca toate corpul il poti modela facand bodybuilding, exercitii sau putin efort insa chipul asa ramen...doar daca nu te loveste o grenada sau un pumn laughing

| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. eu sincer as alege chipul. si ce simt. nu conteaza cum arata aceea pers. conteaza sa iti placa sa va potriviti. funda?smug asta`i parerea mea! ca chipul e alegerea potrivita

| andreeeeea a răspuns:

Fata:d

| Alex3 a răspuns:

Chip! corpul se face, moaca ntzu happy

| mihaeladulcikk a răspuns:

Sufletul! Nu conteaza daca esti frumoasa, sau daca arati bine... daca nu ai caracter degeaba esti perfect in exterior...frumusetea interioara conteaza mult :*:* Funda puppy dog eyes

| valentinalove a răspuns:

Prefer un chip frumos pentru ca trupul il mai poti acoperii dk nu arata att de grozav cu niste haine.da la moaca n.ai ce.i facetongue ti pup pa'pa

| valentinalove a răspuns:

Prefer un chip frumos pentru ca trupul il mai poti acoperii cu niste haine...da la moaca n.ai ce.i facetongue ti pup pa'pa