| nikeggk a întrebat:

Cam acum o saptamana am avut un contact sexual oral-normal neprotejat,stiind ca ea nu are nici o problema,dupa cateva zile am inceput sa am scurgeri extrem de mici galbui,la urinare mici usturimi,si o mancarime extrem de enervanta pe interiorul penisului pe (tubul,cale) nu stiu cum sa ii spun,cu cat ma scarpin,cu atat am mancarimi mai mari, oare o fi sculament?

3 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu stiu exact ce ai, dar du-te la medic de urgenta e ceva ce nu poate fi trecut cu vederea si pare serios, deci nu mai perde vremea!

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliapuff a răspuns:

Du-te urgent la medic happy Poți avea probleme grave happy