| anonim_4396 a întrebat:

Ma mănâncă in interiorul penisului.
Am 19 ani si habar n-am daca e ceva normal sau nu.
Recunosc ca am avut un contact sexual cu o fata, neprotejat.
Uneori ma mănâncă si capul penisului, dar alteori si capul si tubul prin care ma urinez, sincer nu stiu cum se cheamă.
E ceva normal sau trebuie sa ma duc la doctor?
Va rog, daca stie cineva.
Multumesc frumos! happy

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal ce ai, binenteles ca ai luat o boala cu transmitere sexuala. Mergi la un cabinet Dermato-venerice sau la Urologie sa ti se faca un test si sa primesti antibioticele pentru infectia repsectiva pana nu se agraveaza problema, namaiputand urina, sau avea sex.
Tratamentul trebuie sa-l faca si fata cu care ai facut sex.
Sexul este interzis pana la vindecarea completa, pentru a se evita recontaminarea.
Pe viitor, nici o partida de sex fara prezervativ, sa nu mai risti a lua asemenea infectii.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe bune? ai 19 ani și nu cunoști din ce ți-e compus corpul?!?
Mă rog; treaba e că e neapărat să mergi urgent la medic, doar el te poate scăpa de ce anume boală ai luat de la parașuta aia.

| Emilian65 a răspuns:

In urma actului neprotejat te-ai ales cu o boala venerica. Mergi de urgenta la un medic pentru a-ti prescrie un tratament contra bolii pe care ai contractat-o.

| Ωmega a răspuns:

Tubul prin care urinezi atat tu cat si fetele se numeste la fel: uretra.
Bine ca nu stii ce e aia uretra la 19 ani, dar stii sa stai fara caciula cand intri in pesteri.

| xAle a răspuns:

E cancer

| BajetulFrumoz a răspuns:

Poate fi vorba de sifilis, mergi urgent la doctor. Am trecut peste, poti trece si tu!