| Dizzydizz a întrebat:

Cand aveti cel mai mult nevoie de partener?

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, deci eu am nevoie de partener in orice moment din viata mea, atat la bine cat si la rau.Nu pot sa imi imaginez viata fara el, cred ca mi-ar fi foarte greusad...il vreau mereu aproape de mine in orice clipa, mereu am nevoie de el.

| Bacemi a răspuns:

Cand sunt trist si am nevoie sa simt ca insemn mult pentru cineva. Atunci cand simt nevoia sa ma uit in ochii iubirii.

Abh
| Abh a răspuns:

In timpul meu liber am tot timpul nevoie de partener.

| Floreenofficial a răspuns:

In momentele grele, dar si cand imi este bine.Partenerul ar trebui sa fie mai tot timpul alaturi de noi.Sunt 2 oameni care trebuie sa convietuiasca impreuna.

| Elena1234456 a răspuns:

Cand ma simt singura sad.

| Rukhsandra a răspuns:

Cand sunt suparata si am nevoie sa ma tina in brate :p

| Barajag a răspuns:

Atunci cand sunt trista, doar el ma poate incuraja si ma poate intelege ce am pe suflet.

| Anecherry a răspuns:

Tot timpultongue

| julieta a răspuns:

Tot timpul.cand iubesti si esti la distanta de partener, ai vrea sa fie mereu langa tine, sa te alinte, sarute, stranga in brate s. a.sad

| miauu a răspuns:

Tot timpul am nevoie
love struck

| raisssa a răspuns:

Cand ma simt singura si trista...

| any_6013 a răspuns:

Ai nevoie de un partener atunci cand te simti singura, cand ai probleme grave si nu poti vb cu nimeni si simti ca in el ai incredere, cand simti nevoia unei imbratisari si a unui sarut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat.In rest este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice clipa a vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu e langa mine.