| BlitzLikeXd a întrebat:

Voi aveti acelasi obiceuri ca partener sau mai diferite ca el?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

E ok sa ai aceleasi obiceiuri ca si partenerul in Relatie -cica asa se sudeaza mai bine cuplu.Dar nu e o Regula!

| HaHaGirl a răspuns (pentru Danysan):

Ohh fratello ce mai faci? soarta ne-a reunitlaughing

| HaHaGirl a răspuns:

Pai nu pentru ca eu sunt femeie el e barbat..eu stau cu orele la baie el in juma de ora e gata...eu beau cafeaua in drum sspre firma el o bea la firma si asa mai departe...dar daca ai o relatie buna cu parteneru incetu cu incetu va luati unul dupa altu..asa se intampla mereu