| caritas a întrebat:

Cand iesi in oras cu 2 fete dragute,in wekeend, iar in timpul saptamanii vorbim pe chat, ce ar trebui sa fac/sa ma comport cand ies cu ele ca sa nu le plictisesc?

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

Pai daca ele vorbesc cu tine pe chat inseamna ca nu esti plictisitor si ca lor le face placere sa vorbeasca cu tine. Nu trebuie sa faci ceva anume cand iesi cu ele in oras, trebuie sa fii tu, acelasi care vorbeste si cu ele pe chat.winking

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu cat esti mai prefacut, cu atat esti mai patetic. daca tu natural nu esti interesant, nu incerca sa disimulezi adevarul. ori esti smecher si esti centrul atentiei, ori esti plictisitor. daca esti plictisitor nu ai sanse sa joci teatru, nu iti iese.

| neutrino a răspuns:

Spune-le bancuri.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Menage a 3?

| BlackOldSun a răspuns:

Daca ai plecat din start cu gandul ca le plictisesti ca astepti atentie din partea lor ...ramai doar prieten nu te astepta la ceva mai mult! tu fii cel care alege!

| vreaumult a răspuns:

Fale sa rada dar nu te da bufon fa glume pe anumiti oameni ceva gen uite ce cap are ala zici ca e in colturi ceva gen vorbeste cu ele intreabale de iubiti lor si apropie-te de ele pana le ai in pat laughing))

| 1doi3 a răspuns:

Plateste-le consumatia laughing) si sigur o sa iesi cu ele si weekend.ul urmator laughing