| seby27278 a întrebat:

Cand instalez routerul pe laptop ajung pana la al 4-lea pas si acolo imi cere o parola dar eu nu stiu care. Apropo routerul este D-Link dir-615. Scuzati categoria dar asa imi raspundeti mai repede

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU are parola din default (preinstalata) Pentru mai multe versiuni ale D-Link DIR-615, nu există nici o parola implicită. Pur şi simplu lasa câmpul necompletat la->parola dacă iti cere o parolă atunci când te conectezi la DIR-615.Deci lasa locul gol. Username-ul din default este ->Admin.

| seby27278 explică (pentru neluL):

Dcaa lax campul necompletat tot acolo ajung nu ma lasa sa trec mai departe crying

| neluL a răspuns (pentru seby27278):

Reseteaza-l! Vezi ca ai un buton de reset pe spate. Tine-l apasat cca 10 secunde.

| BananaSuparata a răspuns:

Si ce legatura are asta cu sexul