| DraGutZUul a întrebat:

Va rog raspundeti repede(scuzati categoria). Nu pot intra pe YM, imi spune ca am probleme cu conexiunea la net dar el merge perfect, pana acum mergea dar acum nu stiu ce are.VA ROG

5 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Nici eu nu pot intra pe mess, poate ca de la ei.:d

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, daca nu merge incearca sal instalezi din nou si daca nu merge inseamna ca e de la ei, sper ca te-am ajutat, funda daca vrei

| DraGutZUul explică:

Merge acum, dar daca la voi tot nu merge, dezintalati-l si apoi instalati alta versiune de yahoo messenger. Ii dati un restart dezintalati din nou YM si apoi intalati pe primul pe care l-ati avutwinking

| ButterflyGy a răspuns:

Nici la mine nu merge, o fi de la ei

| denisadenisa23 a răspuns:

E ok..nici mie nu imi mergelaughingincearca meebo.comtongue