| anonim_4396 a întrebat:

Cand intretii prima data relatii sexuale si ti se rupe sfoara, curge sange etc.etc. ce recomandati sa fac?:
-sa continui
sau
-sa ma opresc
Din actul sexual ma refer.
Bafta!
PS:Funda!

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Nu te opresti ca nu ai de ce cand termini te speli si gata dar sa nu te sperii atatlaughing

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sfoara? Bine ca nu franghia!
Se numeste frenul preputului sau,in cel mai rau caz,ata si nu se rupe "prima oara cand faci sex",se poate rupe la o masturbare violenta, la un act sexual nelubrifiat, sau chiar deloc!
E posibil sa nu se rupa niciodata, depinde doar de consistenta ei, pentru ca 40% din barbati traiesc o viata normala, se casatoresc si au copii, fara sa li se fi rupt frenul preputului!
Asadar, trebuie sa-ti schimbi sursa care ti-a dat aceste informatii gresite si sa afli exact cum stau lucrurile!
Citeste aici, te rog:
http://www.sexpert.ro/......_atei.html
Si,ca sa-ti raspund la intrebare, daca ti se intampla totusi acest lucru in timpul unui act sexual, poti fii sigur ca instinctiv te vei opri, pentru ca doare si cand "doare", nu-ti mai arde...
Sper ca am fost foarte clara!
:)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Citește mai multe aici: www.seximus.ro
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Sfoara? Macar de la altii puteai afla ca, totusi, i se spune ata.

| Crazyfish a răspuns:

Odgonul,vere!
rolling on the floor)))))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sfoara? da ce bre tractezi masini cu ea?

la putini barbati li se rupe franghia, daca o sa ti se intampla ideal ar fi sa ai o igiena corecta totusi si sa te speli de sange

| Alcyon a răspuns:

Celor mai multi nu li se rupe.

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Nu la toata lumea se rupe "franghia"!
- continui, nu cumva sa te opresti, bagi "material" in continuare.
- la final de speli