| nobody_9468 a întrebat:

Cand iubesc simt ca am pe cineva alaturi, cand trec prin momentele grele am la cine sa ma gandesc ca in momentul in care-l voi vedea ma voi simti mai bine, voi simti ca ma ocroteste si ca-mi este alaturi.
Voi cum va simtiti cand iubiti?
E un sentiment intens, superb...love struck

Răspuns Câştigător
| NickoS a răspuns:

Daca simti doar atat, eu zic ca iubirea ta e la inceput.Cand vei ajunge cu iubirea la maturitate nu o sa mai poti descrie in cuvinte ceea ce simti.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Din pacate ma simt trista, pentru ca dragostea de care vorbesti tu nu mi-a fost niciodata impartasita.Sunt cam visatoare, astept un singur baiat pentru ca inca sper ca acesta este diferit.

| Ea12345 a răspuns:

Nu exista cuvinte sa poti descrie dragostea.Fie ca vrei, fie ca nu.tongue

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Stiu asta.love struck
E cel mai minunat.hee hee
Nu poti descrie in cuvinte.
Cu toate ca inca nu am intalnit ''iubirea vietii mele''. laughing
Pot spune ca radiez de fericire doar cand ma gandesc la elbatting eyelashes.
Tot timpul visez la el, la vad cu el pana voi muri, desi stiu ca sunt sanse mici sa fie asa.sad
Multi ar spune ca la varste fragede nu poti iubi cu intensitate, dar se inseala:p.
>big grin