| KiddaSiAtat a întrebat:

Heya!
Am si eu o intrebare pentru baietiwinking
Adesea spuneti fetelor ca le iubiti, corectwinking?
Cand sentimentele voastre sunt adevarate adica chiar simtiti acest sentiment pentru o fata?
Va intreb asta pentru ca adesea se intampla sa-ti spuna un baiat te iubesc pentru a afla ce simti tu cu adevarat cum s-ar spune in spirit de gluma.
Multumesc pentru raspunsurile voaste! >big grin

11 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Eu unul nu o spun oricui. Nu pot. Ma mint si pe mine, si pe acea persoana. Si, pana la urma, hai sa fim seriosi: asta merge la pustani. De la o varsta incolo nu te mai crede nici dracu' (chiar daca e adevarat). Trebuie sa dovedesti asta, asa ca ''cele 2 cuvinte'' nu mai au prea mare insemnatate fara ceva dovezi aditionale.

| nesuferit a răspuns:

Eu zic te iubesc inainte sa fac sex, dupa imi trece

| danutyqwe a răspuns:

Un baiat care are intr-adevar ceva in cap, nu-i va spune unei fete "te iubesc" doar ca sa o f_ta, sau in spirit de gluma. Nu stiu cu ce baieti ai umblat tu, dar pacat daca ai dat de astfel de specimene. O seara buna.

| neutrino a răspuns:

Este mult adevar in ceea ce spui, dar este adevarat si pentru fete. Face parte din vocabularul obligatoriu cu ajutorul caruia incerci sa pacalesti fata, care la randul ei e inebunita sa auda cu o place baiatul respectiv. Poate fi si ceva adevar, cand hormonii specific tineretii si nu numai, o iau razna. Atunci cei doi chiar cred ca au gasit marea iubire.

| EcstasyDubstep a răspuns:

Ehhh sti vorba aia Baietii iubesc pentru sex, fetele fac sex pentru iubire.Concluzia? Nu vei stii niciodata adevarul dar in mare e o combinatie buna deci 50% real 50%fals

| AlexDaxyno1987 a răspuns:

Acum sa fim un pic realisti. Ai mai vrea sa fi cu un baiat daca ar fi sincers si ar spune : "nu te iubesc dar hai sa facem sex "?
Raspunsul bineinteles ca este nu. Dar si voi fetele nu sunteti sincere deloc. Si daca intalniti un baiat sincer si deschis, nu il luati in seama cica este prea molau, prea naiv ect.

| Alishia a răspuns (pentru AlexDaxyno1987):

Sincer nu ai dreptate, eu sunt fata si am cautat mereu un baiat deschis care sa fie direct, exact ca mine, si baietii gandesc la fel despre fetele deschise si directe"mama ce proaste, o *** cand vreau si gata".

| AlexDaxyno1987 a răspuns (pentru Alishia):

Nu obligatoriu. Aici depinde de caracterul fiecaruia. Eu am fost sincer si deschis in fosta mea relatie, si cu ce m-am ales? Cu nimic decat cu minciuni si reprosuri. Eu nu spun decat din propria experienta. Sau poate nu am gasit o fata sincera pana acum si sincer ma indoiesc ca exista asa ceva.

| AlexDaxyno1987 a răspuns (pentru Alishia):

Eu iti raspund din propria experienta. Fosta relatie am inceput-o cu o promisiune unul fata ce celalalt ca o sa fim sinceri si deschisi pana la sfarsitul relatiei. Crezi ca asa a fost. Bineinteles ca nu, altfel nu scriam" fosta relatie". Sau poate nu am gasit pana acum o fata sincera dar ma indoiesc ca o sa gasesc vrodata.

Răspuns utilizator avertizat
| Alishia a răspuns (pentru AlexDaxyno1987):

E nu... exista doar ca multe sunt deja luate