| Andreixxx01 a întrebat:

Când o femeie matura se uită la pieptul tau cu o privire așa mai deosebita, ca și cum i-ar placea mult ce vede, oare vrea ceva de la tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu orice femeie care se uita la tine, vrea ceva de la tine, probabil își uda ochii daca arăți bine și pe deasupra ești și tanar.

Cele care își apleaca privirea în jos. Si se feresc sa aiba contact vizual prelungit, sunt șanse destul de mari să vrea ceva de la tine.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil doreste sa afle si ea care este adresa salii de intretinere sau de fitness, in care ti-ai modelat pectoralii.winking

| Celcestietot a răspuns:

Vrea sa se uite, este evident. Mai bine o intrebi tu ce doreste.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu vrea nimic, poate s-a uitat ca aveai bluza murdara.
O femeie matura nu o sa crea nimic de la un baitel, care este inca virgin.
Constat ca te obsedeaza femeile mature, dar fara succes, fiindca nici o efmeie matura cu creier, nu se va duce cu un copilas sa faca sex, fiindca nu v-a obtine nici o satisfactie, ala micul se scapa pe el in 10 secunde si femeia nu obtine chiar nici o placere.
Daca vrei femei mature, atunci pregateste bani si gasesti prostituate mature, dispuse sa faca sex cu tine, de cati bani ai.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca vrea ceva. Opreste-o si intreab-o ce vrea de la tine.

| Sofer a răspuns:

Doar se uita, nu înseamnă că vrea ceva.

| Andreixxx01 explică (pentru Violleta2022):

Nu aveam bluza pe mine, mi-am ridicat tricoul pentru că îmi era cald. Și stai liniștită că nu sunt virgin, și multe femei mature prefera să facă Sex cu băieți tineri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreixxx01):

Asta-i doar in capusorul tau, fiind esti obsedat de femei mature, dar esti departe de realitate.
Daca te referi la prostituate, atunci nu le luam in calcule, ca alea fac sex cu oricine le plateste.