| koolll a întrebat:

Am 14 ani si am penisul 9 cm in stare erecta este bine?

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare o vei afla doar dupa ce vei avea o prietena s au poate ai deja si vei face dragoste ea iar ea nu ar fi multumita de tine ok? pina atunci stai linistit ca oricum nu ai ce sa faci! asa ca nu ti mai face atitea griji oricum ai doar 14 ani si esti inca in perioada de crestere asa ca incearca sa faci mai multa miscare si nu mai sta toata ziua in fata calculatorului si te plange ca scula "ti se pare ca nu ar fi buna de nimic s au eu stiu ce ti se pare tie! Ti am mai spus mare lucru nu ai ce sa faci ok? Daca Natura te a lasat asa asta este dar cum ti am mai spus esti inca in perioada de crestere asa ca pina pe la 20 si ceva poate iti va mai creste instrumentul"laughing)offf viata!

| Kazimir a răspuns:

Da. Până la 18 ani mai pui 1-2 cm.
p.s. nu mai da la labă ca nu-ți mai crește și faci păr în palmă.

Răspuns utilizator avertizat
| sebysebyca a răspuns:

Daca o vrei mai mare, leag-o cu o bucata de sarma de poarta si tu trage-te inapoi.ii dai dimensiunea dorita...recomanda dr. oetker!

| hahalera2323 a răspuns:

Nu e normal

| koolll explică:

cryingcryingce sa fac sa creasca?

| koolll explică:

cryingva rog nu radeti vreau un raspuns bun ce sa fac sa creasca dau funda

| Seby2018 a răspuns (pentru koolll):

Pai mananca sanatos fa sport si fa laba. Te ajuta.

| Sparrow90 a răspuns:

Da, pana la 18-19 ani o sa mai creasca