| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Cand prietena/prietenul tot iti povesteste de fosti/fostele prietene ce vrea sa iti demonstreze? Ca a avut iubiti iubite multe s-au urmareste altceva?

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Iti demonstreaza ca este imatur/imatura si ca amesteca trecutul cu prezentul. Daca nu ai cerut niciun detaliu despre trecutul lui, atunci poate fii ceea ce spui tu, sa arate ca au avut multe relatii. Dar daca ai capul pe umeri, asta este un dezavantaj, iti arata ca nu e in stare sa aiba o relatie stabila.

| baru a răspuns:

Sall. Nu. dovedeste ca este un om slab si needucat. Un om cu bun simt, un om cu cei sapte ani de acasa, nu face asa ceva. De regula se lauda cei slabi, care nu au caracter. Aproape tot ce sun sunt minciuni. Cu asa oameni nu poti merge la drum. Pa!

| Acadeeeaa a răspuns:

Vrea sa iti arate ca multi au dorit`o. Si ca tu esti norocos ca e a ta!

| catalinas_6487 a răspuns:

Cand iti povestete partile negative ale fostilor inseamna ca inca i-au ramas in minte si ca catusi de putin inca ii/ le mai iubeste! Incearca sa ii spui ca acum e cu tine si ca nu are rost sa se gandeasca la trecut! Sa priveasca prezentul cu tine!
Succces!

| NorbO a răspuns:

Iti dovedeste cat e de copil:-J
Spune-i ca daca iti mai spune ceva de ei nu mai umbli cu ea/el si pa!

| OnixXdd a răspuns:

Înseamnă că te compară cu foştii/fostele.