| Alexalex1000 a întrebat:

Salut,sunt virgin și am gagica și vreau să fac sex cu ea,ce sa fac sa nu ejaculez repede, sau pot ejacula și dupa sa continui? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratioriorul meu nu te mai stresa! Bucura-te de moment! Toti barbatii am trecut prin asa ceva. Daca ai colegi de liceu care iti spun ca ei fac si dreg si cat de tauri sunt ei, aia te MINT ca sa se laude. Un mic sfat, inainte de penetrare, incearca sa iti stimulezi iubita manual. Cu degetul, fa miscari circulare pe clitoris ( motul ala mic care se afla mai sus de vulva) plus sarutari pe gat, abdomen si sani. Bafta!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pai tu ai impresia ca poti ejacula nonstop? Ejaculezi odata dar pana sa se umple rezervorul dureaza cateva ore sau cateva zile depinde de organismul tau.

| ania a răspuns:

Sa te însori înainte de a face sex, Sexul fără căsătorie nu e binecuvântat de Creator, aduce nefericire pe termen lung.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, ca asta se intampla tuturor cand incep viata sexuala, ori nu au erectie deloc ori termina in cateva secunde.
Trebuie sa ai rabdare si cu timpul, emotiile se vor mai potolii si vei putea lungii partida sexuala, la cateva minute si tot asa.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai ce face, performanta asta vine cu timpul si experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are nimic daca ejaculezi dupa 5-10 minute sa zicem, este normal. Chiar daca poti continua si fara pauza, nu este de loc recomandabil, penisul tau are nevoie de odihna, la fel si inima ta. Dupa ce termini poti lua o pauza de 10-15 minute dupa care sa incepi iar. De aceasta data actul va dura mai mult. Si daca o poti face si a treia oara, va dura mult mai mult. Nu te grabi, nu te stresa! Si ar trebui sa stii ca sexul nu este ca in filmele porno, fi dragut cu iubita ta, vezi ce-i place si ce nu. Bafta si spor la... "Pedalat"

| Alexalex1000 explică (pentru anonim_4396):

Salut, pai chestia e că când fac laba maxim 1 minut dureaza până ejaculez, oare la sex tot așa repede voi ejacula? Dacă da csf?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Fratioriorul meu nu te mai stresa! Bucura-te de moment! Toti barbatii am trecut prin asa ceva. Daca ai colegi de liceu care iti spun ca ei fac si dreg si cat de tauri sunt ei, aia te MINT ca sa se laude. Un mic sfat, inainte de penetrare, incearca sa iti stimulezi iubita manual. Cu degetul, fa miscari circulare pe clitoris ( motul ala mic care se afla mai sus de vulva) plus sarutari pe gat, abdomen si sani. Bafta!

| Kren a răspuns:

Mai degrabă a doua variantă. Fiind virgin o să ai un disconfort prima dată, după o să fie mai ok.
PS. Nu-mi trebuie funda happy

| Alexalex1000 explică (pentru Kren):

De ex când fac laba maxim un minut dureaza până ejaculez, oare la sex va fi la fel? Dacă da ce sa fac că dupa se micșorează și se înmoaie ciocanu?