| SuntFataInPlm a întrebat:

Care a fost cea mai esuata relatie a voastra? Vreau cat mai multe detalii, bine, nu oblig pe nimeni sa spuna daca nu vrea. Dau funda la cea mai esuata relatie

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

De acord ca orice relatie care se termina este esuata.
"Cea mai" a fost cu cineva care nu avea sentimente pentru mine. Ea credea sincer ca le are, dar niciodata nu se gandea sa iasa cu mine sau sa facem impreuna ce avea ea de facut. Ceea ce dorea de fapt era atentia pe care o primea. Eu eram foarte popular, eram invitat peste tot in liceu, ii placea sa fie si ea invitata si sa i se dea atentie. Cand eu am absolvit nu a mai luat-o nimeni in seama si relatia s-a dus naibii. Si eu am fost prost, stiam ca nu ma iubeste dar am crezut ca o sa o cuceresc in final. Am pierdut aproape un an de viata.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Toate relatiile care se termina sunt esuate, diferenta este ca unele se termina in termeni politicosi iar cele mai multe cu scandal, nu poti spune care este cea mai, toate sunt diferite pentru ca sunt implicate persoane diferite si fiecare au motive diverse

| Usefulaid a răspuns:

Corect ce a spus domnul de mai jos! Toate relatiile care se termina sunt considerate esuate. Dupa ce ne despartim de cineva la care am tinut, suferim, plangem, iar mai apoi spunem ca a fost un timp irosit degeaba... Asa e mereu.