| zuzulici a întrebat:

As vrea si eu cateva sfaturi... km sa trec peste o relatie esuata?(de 2 ani) astazi mi-a zis ca nu vrea sa ma mai faca sa sufar...

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Zuzu.esti bleguta, scuza-mi expresia prea dura, dar ce sfaturi putem sa-ti dam in legatura cu o relatie care a sucombat? De ce nu vrei sa intelegi? E lumea plina de baieti de 1 mil.de ori mai bun decat el, care de abia te asteapta, numai ca tu nu esti prezenta, tu traiesti in trecut, in cenusa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tineti legaturawinking. Vorbiti pe mess, la telefon, mai iesiti pe la cate o plimbare:ramaneti prieteniwinking. Iti va fi mult mai usor sa treci peste durerea cauzata de despartire, ajutata fiind de acestawinking. Ceva de genul"Adio, dar raman cu tine"winking.